هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در خصوص خرید کنسول کارکرده
سلام خدمت دوستان گیمر

میخاستم یه کنسول بازی ایکس باکس ۳۶۰ برای برادرم بگیرم در حد بودجه ۵۰۰-۶۰۰ تومان
سرچی ک کردم توی نت با این بودجه فقط میشه کارکرده خرید
حالا چنتا سوال داشتم ازتون
خرید کنسول ایکس باکس کارکرده اوکی هست و میشه روش حساب کرد؟
اگه سالم باشه حداقل از نظر ظاهری چون قطعه الکترونیکی بعید میدونم با کار کردن زیاد خراب بشه به اون صورت
و اینکه من اطلاعات دقیقی از انواع این کنسول ندارم مثلا فرق بین اسلیم یا ارکد یا انواع دیگش فقط در مقدار ظرفیت رم کنسول و اندازه دستگاه هست یا گرافیک و رام و مشخصات فنیشم فرق زیادی میکنه و ممکنه یسری بازیهارو نیاره؟
همچنسن میخاستم یه حدود قیمتی از نو دستگاه ها بدید ک سرمون کلاه نره دسته دوم هم باید ۳۰درصد از قیمتش بیوفته با داشتن قسمت نو دستگاه
و اینکه هارد میشه به هر کنسول ایکس باکسی اضافه کرد؟ و حالا با این بودجه هارد پایین مثلا ۱۲۰بگیرم و یعدا یه هارد اکسترنال بگیرم واسش
کینکت روی همه دستگاه ها نصب میشه؟
و سوال اخر اینکه ایکس باکس ۳۶۰ هنوز واسش بازی میاد و با وجود ایکس باکس وان هنوزم ساپورت میشه یا خیر؟
سوال زیاد پرسیدم ممنون میشم جواب بدید دوستان عزیز
پاسخ
سلام
کنسول Xbox 360 در سه مدل کلی عرضه شده: (فت - اسلیم - سوپر اسلیم)
فت دیگه چندان ارزشی نداره و مدل های سوپر اسلیم هم معمولا کپی خور مناسبی ندارن.
از نظر کیفیت و عملکرد پیشنهاد بنده خرید مدل های اسلیم هست مخصوصا کپی خور عادی شده باشه.
قیمت در کل چون دیگه تولید نمیشه نرخ مشخصی نداره و احتمالا بین 500 تا 900 هزار معامله میشه.

چرا قطعه الکترونیکی هم میتونه دچار اختلال و خرابی شه و از ظاهر لوازم برقی نمیشه نظر قطعی داد.

بله هارد اکسترنال هم متصل میشه کرد ولی حداقل با 120 یا 250 گیگ هارد خودش تهیه کنید.
(برخی بازی ها لزوما فقط روی هارد داخلی کنسول قابل نصب و اجرا هستن)

بله کینکت بر روی همه نصب میشه فقط برای برخی مدل ها تبدیل نیاز هست.

کنسول Xbox360 تا جایی که اطلاع دارم دیگه از نظر بازی جدید پشتیبانی نمیشه.

موفق باشید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
به نظر من اعتباری به کنسول های موجود در بازار نیست. هنوز هم ۳۶۰ نوع refurbished وارد بازار نشده. اگه برادرتون بچه هست و صرفا میخواید سرگرم بشه به نظر من ps2 های refurbished گزینه بهتری هستن. مثلا ۴۰۰ تومن خود کنسول رو میگیری و با ۱۰۰ تومن هم مموری و کنترلر دوم و چند تا بازی میگیری.
پاسخ