هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آفلاین بازی کردن
با سلام

الان یک سوال ذهن من رو درگیر کرده  که متضاده:

توپخونه که میرم میگن ۱۰ تا بازی روی ps4 میریزیم ۱۰۰ تومن.

در مورد ایکس باکس وان هم تقریبا همینطوره.

بعد میپرسم لازمه که آنلاین بشم یا میتونم مثل ۳۶۰ پروفایل آفلاین بسازم؟

میگن لازم نیست آنلاین بشی تا بازی رو آفلاین بری.

میگم شنیدم هر چند وقت یک بار یا هنگام اجرای بازی لازمه آنلاین بشم تا بازی تایید بشه ولی میگن نه لازم نیست.

اگه اینطوریه پس کنسول های فعلی هک شدن چون ۳۶۰ چه جیتگ باشه چه نباشه اگه بازیت کپی باشه آنلاین بازی کردن ریسک داره اما بدون مشکل میشه آفلاین بازی کرد.

آیا کنسول های فعلی بطور منظم نیاز به آنلاین شدن دارن؟ اگه ندارن پس چرا میگن هنوز بطور کامل هک نشدن؟ اگه ملاک رو مولتی پلیر بزاریم ۳۶۰ هم هنوز بطور کامل هک نشده!

به نظر من یا دارن دروغ میگن یا حقیقتی رو پنهان میکنن.

ممنون میشم جواب بدید.
پاسخ
سلام
خیر ارتباطی به هک شدن نداره...
در این روش معمولا لایسنس بازی رو به صورت قانونی و آنلاین منتقل میکنن روی کنسول مذکور و اعلام میکنن که آنلاین نشید که لایسنس غیرفعال نشه چون مجدد همین کار رو روی کنسول دیگه تکرار میکنن.

خیر نیاز به آنلاین شدن روزانه یا هفتگی و... با کنسول ها نیست، این مورد در ابتدای عرضه Xbox One مطرح شد که با تغییر مدیریت بخش Xbox محدودیت های فوق به کلی لغو شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
حالا اگه من بعد عید یک xone s مدل یک ترابابتی بگیرم و طرف ۲۰ تا بازی برام بریزه ...

اگه ۲۰ تا بازی دیگه بخوام امکان داره بازی های قبلی رو برام به یک هارد اکسترنال یا چند تا دی وی دی و بلوری و فلش مموری منتقل کنه یا ...

باید بازی های قبلی پاک بشن؟
پاسخ
اگه به روشی که عرض کردم باشه و در این فاصله اقدام به انتقال/تغییر لایسنس ها به کنسول دیگری کرده باشن، تمام بازی های قبلی غیرفعال میشن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
کلا مولتی باز نیستم ولی زده به سرم قید سینگل رو بزنم و xone بگیرم با cod ww2 با اشتراک یک ساله لایو و کلا برم تو فاز مولتی!

اما نمیدونم اینترنت ایران از نظر سرعت و پینگ مناسبه؟ چیترها رو مخ آدم نمیرن؟ نمیان تحریم جدید وضع کنن و مارو از شبکه جهانی اینترنت حذف کنن؟

من ادعا ندارم و تابحال شرطی بازی نکردم ولی یادمه سال ۸۷ بازی cod4 روی pc توی سرورهای ترک بازی میکردم و چند هفته ای بود که خوب نتیجه میگرفتم تا اینکه یک دفعه توی یک مپ پشت سر هم ول دادم و با اسنایپر تیم مقابل رو منقرض کردم!

هیچوقت یادم نمیره! بازم میگم هیچوقت!

تو اوج خوشحالی دیدم توی پیامهاشون اسم منو میارن! کلا ۲ دیقه هم نشد که کیک شدم!

تقریبا ۳۰ ثانیه از عصبانیت تیک گرفتم! بعد خواستم برگردم که نشد! بعدا هم نشد! فردا هم نشد! و ...

کلا منو بن کردن!

بلافاصله cod4 رو پاک کردم و قسم خوردم که دیگه سمت مولتی نرم.

فقط ترکا سروراشون پینگش خوب بود. سرورای داخلی که چیترا کم مونده بود بال دربیارن و مجیک بزنن!
پاسخ
پینگ و پورت ها بسته به هر بازی و دوره خاص میتونه اذیت کنه ولی تعداد خیلی زیادی از ایران هم مولتی میرن، وضعیتش خیلی بد نیست، اگه کل بازی ها رو در نظر بگیریم بیشترشون رو میشه بدون مشکل انجام داد.
اون مورد هم که بن کردن ارتباطی به اینترنت نمیتونه داشته باشه، یا یه حالت کد یا چیت یا هک استفاده کردید که شناسایی و از طرف شرکت آن بازی بن شدید یا قانون خاصی در بازی رو زیر پا گذاشتید و یا به خاطر گیم کپی و...

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان