هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 اپدیت کینکت xbox 360 jtagداشبورد 17489
Sad 
سلام
من یک ایکس باکس 360 جیتگ با داشبورد 17489 دارم که میخوام بازی های کینکت رو باهاش بازی کنم دستگاه اپدیت کینکت رو میخواد اپدیت های داشبوردرو از چند سایت مختلف گرفتم و روی فلش با فرمت فت 32 کپی کردم اسم فولدر اپدیت رو SystemUpdate$
ystemUpdate$$ گذاشتم با حروف کوچیک و بزرگ هم تست کردم اما موفق نشدم اپدیت رو نصب کنم
برای نصب اپدیت به برنامه خاصی نیاز هست؟اگه نیاز هست لطفا با اموزش کارش بهم بگید.
پاسخ
سلام
دقیقا با همان نسخه (داشبورد نصب شده) تست کردید؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام من اشنایی زیادی با کنسول ندارم اگه میشه لطفا توزیح بدین چجوری انجام میشه
پاسخ
لطفا تاپیک زیر را کامل مطالعه کنید توضیحات و لینک ها و سوالات مشابه موجود است:
آپدیت کنسول Xbox360 جیتگ

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام و دورود دلیل نصب نشدن داشبورد ها چی میتونه باشه نسخه دقیق داشبورد رو دان میکنم اما آپدیت نمیشه تغییرات اسم فایل رو هم مطابق آموزش انجام میدم ولی نمیشه
پاسخ
(2023-07-27, 13:41)Javid.mm نقل قول به نقل از ->سلام و دورود دلیل نصب نشدن داشبورد ها چی میتونه باشه نسخه دقیق داشبورد رو دان میکنم اما آپدیت نمیشه تغییرات اسم فایل رو هم مطابق آموزش انجام میدم ولی نمیشه

سلام
همه توضیحات موجود در لینک زیر رو بررسی کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاسخ