هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست حل ارور ce-41839-5
باسلام خدمت ادمین گرامی یه ps4 slim دارم هنگام اجرای بازی چه دیسک و چه بازی دیجیتالی ارور ce-41839-5 رو میده و اجرا نمیکنه به یه تعمیرکار نشون دادم گفت باید هاردشوعوض کنم دادم هارد رو عوض کرد ولی بازم مشکل حل نشد و گفت من بلد نیستم باید ببری تهران توپخونه اونا واردترن میخواستم اگه میتونین برای حل این مشکل راهنماییم کنین چون واقعا هزینه رفت و برگشت تهران و اینکه بازم امکان درست نشدنش زیاده
باتشکر
پاسخ
(2018-02-23, 12:59)mahyars نقل قول به نقل از ->باسلام خدمت ادمین گرامی یه ps4 slim دارم هنگام اجرای بازی چه دیسک و چه بازی دیجیتالی ارور ce-41839-5 رو میده و اجرا نمیکنه به یه تعمیرکار نشون دادم گفت باید هاردشوعوض کنم دادم هارد رو عوض کرد ولی بازم مشکل حل نشد و گفت من بلد نیستم باید ببری تهران توپخونه اونا واردترن میخواستم اگه میتونین برای حل این مشکل راهنماییم کنین چون واقعا هزینه رفت و برگشت تهران و اینکه بازم امکان درست نشدنش زیاده
باتشکر

سلام
یکی اینکه بهتره هارد خودش رو بگید روش بندازه که بعدا مشکلات جدیدی پیدا نشه.

بعد در خصوص ارور اگر اطلاعات مهمی روی کنسول دارید (مثل ذخیره بازی ها و اکانت و...) قبل از هر کاری از آنها بر روی یک فلش مموری بکاپ تهیه کنید یا به فضای کلود پلی استیشن آپلودشان کنید.
اگر آخرین نسخه از سیستم آپدیت رو کنسول شما نصب نیست بهتره آخرین نسخه رو نصب کنید
اگر مشکل رفع نشد Rebuild Database رو از طریق راهنمای زیر انجام داده و بررسی کنید:
کد:
https://support.us.playstation.com/articles/en_US/KC_Article/Safe-Mode-PS4
اگر بر روی آخرین نسخه هستید و با Rebuild Database مشکل رفع نشد مورد Initialize PS4 را هم طبق لینک فوق انجام دهید.

حذف کامل و نصب مجدد بازی هم تست کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mahyars
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان