هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای اکانت هوم آزاد
سلام به همه دوستان عزیز....
من اکانت هر کنسول میزنم(یعنی اکانت رو هوم میکنم) 4 بار شمارش معکوس میخوره و یعنی فقط میتونم برای 4 تا کنسول بزنم و اکانت بسته میشه فکر کنم
کسی میتونه راهنماییم کنه چطور میتونم اکانت هوم آزاد درست کنم
یا وقتی عدد 4 به 1 میرسه یجوری اکانت رو ریسیت کنم یا نمیدونم یکاریش کنم که دوباره شماره 4 نمایش بده
چون از جایی که میگیرم عدد به 1 میرسه طرف خودش اکانت رو نمیدونم چیکار میکنه که دوباره که وارد اکانت میشم و تایید دو مرحله ای رو انجام میده عدد بازم 4 شده
خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
ممنون از سایت خوبتون
پاسخ
سلام
در حالت عادی همین چهار بار هست و بعد باید حدود یک سال صبر کنید تا مجدد چهار بار امکان هوم کردن روی اکانت فعال شه
روشی رو بنده سراغ ندارم ولی بررسی میکنم اگه بود در این تاپیک ارسال میکنم
البته اگه روشی باشه هم احتمال داره در نهایت باعث بن شدن اکانت شه!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • abolfazl62
پاسخ
اخه الان خیلی وقته با اکانت اون شخص وصل میشم و بن نشده
خودش هم اصلا یاد نمیده
بازم ممنون میشم که راهکاری پیدا کردید راهنماییم کنید
با تشکر
ممنون از سایت خوبتون
پاسخ
این مورد مشخص نمیشه که بعد از چه مدتی شناسایی و بن شه و تضمینی هم براش نیست.
ممکنه مثلا با کنسول های جیتگ و... تغییراتی روش ایجاد میکنن.
اگه از باگی استفاده میکنن ممکنه بعد از مدتی پچ شه.
که البته طبق بررسی که کردم موردی در این رابطه پیدا نکردم.

یک راه هم این میتونه باشه که از پشتیبانی آنلاین مایکروسافت هر بار  درخواست ریست محدودیت کنید، که این کار هم نهایتا ممکنه برای اکانت مشکل ایجاد کنه!

این کپی متن شرایط استفاده قانونی شیر کردن در ایکس باکس وان هست: (قبلا محدودیت سالی 3 بار بود، الان سالی 5 بار هست)
نقل قول نقل قول:
How to designate an Xbox One console as your home Xbox
The first time you sign in on an Xbox One and save your password, that console becomes your home Xbox. The My home Xbox setting allows you to do the following:
  • Share games and downloadable content purchased from Microsoft Store with anyone else who signs in on your console. You can even share games downloaded as part of a subscription.
  • Share your Xbox Live Gold subscription with anyone else who signs in on your console.
You can also play downloaded games while traveling, or, in the event of a network or service outage, on your home Xbox. You'll need to ensure that your console is set as your home Xbox before you go offline.
If you have more than one Xbox One console, or if you sign in on multiple consoles, we recommend you designate the most frequently used console as your home Xbox.
Note You cannot designate more than one Xbox as your home Xbox. You can share purchased games and Gold with other users only on your home Xbox.
Designate an Xbox One console as your home Xbox
Note You can designate only one console as your home Xbox.
  1. Press the Xbox button  to open the guide.
  2. Select System > Settings > Personalization, and then select My home Xbox.
  3. Review the information, and then do one of the following:
    • Select Make this my home Xbox to designate the console as your home Xbox.
    • Select This is not my home Xbox to remove the designation.
Can I change my home Xbox console to a different console?
You can change which console is your home Xbox up to five times during a one-year period. This period works on a rolling basis, starting the moment you change your home Xbox for the first time. If you reach your limit of home console changes for the year, you’ll get a message letting you know the next available date you can change it.
When you change home consoles, all device licenses for digital content will move to your new home Xbox. These device licenses will no longer be available on your old "home" Xbox.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • TheAB
پاسخ