هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 راهنمایی در زمینه jtag
سلام به بچه های هکد کنسولز

من یه xbox 360 دارم که اصلا از زمان خرید آپدیتش نکردم.

اون طوری که من اطلاع دارم جی تگ به دو روش سخت افزاری و نرم افزاری انجام میشه.

برای جی تگ سخت افزاری وسیله و پروگرمر و اینا رو دارم ولی من یه جا خوندم که مایکروسافت از یه ورژن داشبورد به بعد جلوی جی تگ نرم افزاری رو گرفته.

نسخه داشبورد من : 2.0.16756.0

میخواستم ببینم راهی برای جی تگ نرم افزاری این کنسول وجود داره ؟

همچنین یه سوال دیگه ای دارم اینه که کسانی که xbox و باز کردن ، dvd rom با کابل SATA وصل شده به بورد ؟ یا با کابل دیگه ای هست ؟

دلیل سوالم اینه که یکم لنز xbox من ضعیف شده و بعضی دیسک ها رو نمیخونه و میخوام یه رایتر بهش وصل کنم.
پاسخ
سلام
خیر این نسخه داشبورد قابل جیتگ نرم افزاری (قدیم) نیست، در صورت نیاز لینک روش سخت افزاری: آموزش JTAG , RGH

پورت درایو SATA است ولی شما هیچ DVD ROM متفرقه و یا رایتر مربوط به PC رو نمی تونید به کنسول متصل و استفاده کنید، بهتره لنز تعویض شه.

برد درایو دارای فریمور مخصوص و یک سری کدهای اختصاصی در هر کنسول هست، برای اطلاعات بیشتر لینک مقابل رو ببینید: نصب فریمور LT+3

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2017-07-18, 23:50)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
خیر این نسخه داشبورد قابل جیتگ نرم افزاری (قدیم) نیست، در صورت نیاز لینک روش سخت افزاری: آموزش JTAG , RGH

پورت درایو SATA است ولی شما هیچ DVD ROM متفرقه و یا رایتر مربوط به PC رو نمی تونید به کنسول متصل و استفاده کنید، بهتره لنز تعویض شه.

برد درایو دارای فریمور مخصوص و یک سری کدهای اختصاصی در هر کنسول هست، برای اطلاعات بیشتر لینک مقابل رو ببینید: نصب فریمور LT+3
خیلی ممنون

اینجا یه آموزشی هست که با یه کاستوم فریمور این کارو میکنه و تو نظرات هم همه نوشتن که کار میکنه :

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

این رو آزمایش کنم به نظرتون ؟
پاسخ
البته احتمال اینکه کار کنه هم وجود داره... ولی
سایت مذکور رتبه و اعتبار خاصی نداره و عمر دامنه هم کم (نزدیک یکسال) هست و استفاده از کد تبلیغات کلیکی و... احتمال فیک بودن بالاست
همچنین مراقب باشید ممکنه بادانلود فایل پیشنهادی سایت فوق، سیستم شما ویروسی یا هک شه!
کامنت ها هم میتونه توسط خودشون ارسال شده باشه!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2017-07-19, 01:12)Admin نقل قول به نقل از ->البته احتمال اینکه کار کنه هم وجود داره... ولی
سایت مذکور رتبه و اعتبار خاصی نداره و عمر دامنه هم کم (نزدیک یکسال) هست و استفاده از کد تبلیغات کلیکی و... احتمال فیک بودن بالاست
همچنین مراقب باشید ممکنه بادانلود فایل پیشنهادی سایت فوق، سیستم شما ویروسی یا هک شه!
کامنت ها هم میتونه توسط خودشون ارسال شده باشه!

بازم ممنون

داشتم آموزش ها رو نگاه میکردم و طبق اطلاعات برد من از نوع کرونا هست و جیتگ کردنش هم کار مشکلیه !

راهی سراغ ندارین به غیر از جی تگ بازی رو بدون دیسک اجرا کنم ؟
پاسخ
خواهش میکنم
خیر برای اجرای بدون دیسک فعلا راه دیگه ای نیست

پاسخ
(2017-07-19, 01:33)Admin نقل قول به نقل از ->خواهش میکنم
خیر برای اجرای بدون دیسک فعلا راه دیگه ای نیست

جناب یه سوال دیگه

از دوستان xbox زیاد دارن ، میخواستم بدونم دقیقا از کدوم نسخه داشبورد به قبل قابلیت جی تگ قدیم و داره ؟ همون نرم افزاری منظورمه.

همچنین روش جی تگ نرم افزاری رو خلاصه وار توضیح میدین ؟

حدودا برای سال 2008 هست (مثلا 2.0.7357.0) و الان خیلی احتمالش کم هست کنسولی با این نسخه از داشبورد کشف شه!!!

پاسخ
(2017-07-20, 10:53)Admin نقل قول به نقل از ->حدودا برای سال 2008 هست (مثلا 2.0.7357.0) و الان خیلی احتمالش کم هست کنسولی با این نسخه از داشبورد کشف شه!!!

خیلی ممنون بابت پاسخدهی سریع به سوالات ما

برد من کرونا ورژن 4 هست که به نظر من سخت ترین مدل تو زمینه جیتگ هست .

تهران جایی سراغ دارین این کارو انجام بدن ؟

من پروگرمر و کول رانر و دارم ولی متاسفانه کیت post fix و گیر نیاوردم.

همچنین هزینه اش رو هم اعلام کنید.

خواهش میکنم.
خیر متاسفانه جایی معرفی نمیشه.
باز هم بگردید احتمالا پیدا بشه.
هزینه احتمالا بین 50 تا 200 هزار تومان.

پاسخ