هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد تمامی موارد کنسول 360
Photo 
سلام وعرض ادب 
خدمت دوستان خیلی خوشحالم که در خدمت شما دوستان هستم واز مطالبتون استفاده میکنم
دوستان من یکدستکاه کنسول xbox360 از اروپا اوردم و هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم   میشه منو به صورت کامل راهنمایی کنید
دستگاه سفید هست 2010[عکس: wuqwabprvabh.jpg]
پاسخ
سلام
می خواهید کنسول رو کپی خور یا جیتگ کنید؟ اگر بله اولین نکته این هست که کنسول رو آنلاین نکنید و به روز رسانی نکنید!
سپس از تنظیمات بررسی کنید ببینید ورژن داشبورد نصب شده در حال حاضر چی هست؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
بله حق با ریییس هست
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • sky_net
پاسخ
سلام ممنون
1-اینکه اگر کپی خورش کنم چند حالت داره که البته ب من گفتن کپی خور شدن هم دی وی دی رو ران کنه هم از روی هارد اجرابشه
واینکه هزینه اش چقدره؟آیا شخص معتمدی میشناسید؟
2-جایی دیدم که دستگاه رو فنش روسرویس میکنن و روی رم هیت سینک میزارن آیا این کار از لحاظ شما که تو این کار فنی هستید درسته
چرا خود شرکت مایکروسافت اینکارو نکرد؟
پاسخ
برای سوال اول کپی خورش 10 تا 15 تومنه که با سی دی کار میکنه................ جیتک هم از 100 تا 150 بسته به انصاف تعمییر کار خواستین خودم براتون انجام میدم من کرمانشاه هستم اگه براتون به صرفه هست براتون بازی هم نصب میکنم

سوال دوم برای دستگاه هی خراب شده هست دستگاهی که سالمه نمیخواد دستگاه شما آخرین مدل فت هست هیچ مشکلی نداره اگه سالم باشه
game over( javcity )
پاسخ
ممنونم لطف کردید ولی برام مقدور نیست بفرستم - فقط jtec کافیخ؟
ک بتونم بازی هایی ک توسایت گذاشتن دان کنم ونصب کنم
پاسخ
بله نیازی به dvdکپی نیست
game over( javcity )
پاسخ
اگه بخواهید تنها از روی دیسک استفاده کنید نیاز به جیتگ نیست. (در این حالت نیز میتونید دیتای بازی رو توسط دیسک نصب کنید تا از روی هارد بخونه فقط برای اجرا باید دیسک همون بازی رو درون درایو قرار بدید)

اگه بخواهید بازی ها رو بدون داشتن دیسک بازی اجرا کنید (و داشتن امکان اجرای بازی های دیجیتالی که بر روی دیسک ارائه نشدن) باید jtag شه.

قرار دادن فن و... در کنسول شما تفاوت خاصی ایجاد نمیکنه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • erfibalam
پاسخ
سلام ادمین جان من میخواستم بدونم من کنسولم کپی خور هست ولی جیتگ نیست ایا امکان داره من هم بتونم انلاین بازی کنم ؟ ودر مور ایکنکه با دیسک های برنر مکس انلاین بازی میکنن چه جوریاست ممنون
پاسخ
(2018-05-20, 15:30)erfibalam نقل قول به نقل از ->سلام ادمین جان من میخواستم بدونم من کنسولم کپی خور هست ولی جیتگ نیست ایا امکان داره من هم بتونم انلاین بازی کنم ؟       ودر مور ایکنکه با دیسک های برنر مکس انلاین بازی میکنن چه جوریاست ممنون

سلام
اگه کپی خور عادی هست بله میتونید به شبکه لایو رسمی متصل شوید. دیسک برنرمکس رو میتونید از فروشگاه ها تهیه کنید.
و برای بررسی کامل بودن دیسک تاپیک زیر رو مشاهده کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاسخ