هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد لایسنس بازی دیجیتالی
باسلام و خسته نباشید خدمت شما یه سوال داشتم من به تازگی یه ایکس باکس وان باکینکت خریداری کردم بازی فورزا 2رو به صورت کدی 25 رقمی باندل داشته که طرف با اکانت خودش اون کدو زده و بازیشو دانلود و نصب کرده
حالا سوال من اینه که یوزر و پسورد اکانت خودشو بهم نداده و من اکانتشو پاک کنم این بازی فورزا 2 از روی کنسول من قفل میشه یا با اکانت خودم میتونم بازی کنم؟
اگه یوزر و پسورد اکانتشو بگیرم میتونم پسوردشو از طریق لایو عوض کنم و آلترنیتیو ایمیل اون آقا رو هم عوض کنم که دیگه دسترسی به تغییرات نداشته باشه؟
خواهشن اگه میشه یه لینکی که آموزش درستو داره راهنماییم کنین ممنون میشم
پاسخ
سلام اگه به طور کامل یوزر و پاسورد رو به شما بده شما باید فورا پاسوورد و کلمات کلیدی اکانت رو عوض کنین به این طریق دسترسی ایشان مسدود میشه

اما اگه به شما پس و یوزر رو نده به محض پاک شدن اکانت یا تعویض رمز اکانت در صورتی که شما آنلاین بشین بازی شما هم قفل میشه
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mahyars
پاسخ
من یوزر و پسورد اکانت رو گرفتم ولی زمانی که میام تو ایکس باکس یا طریق کامپیوتر ورد می کنم به اکانت میگه شما نیاز به تایید دو مرحله ای دارید و سکیوریتی کدی که به ایمیل پشتیبان فرستادیم رو هم بزنید در صورتی که به ایمیل اون آقا هیچ کدی نمیاد منم اقدام به تعویض ایمیل پشتیبان به شماره موبایل خودم کردم که ابتدا یه کد برام اس ام اس شد که بعد زدنش تو سایت مایکروسافت بهم اعلام شد ما کار تعویض ایمیل پشتیبان به شماره موبایل رو انجام میدیم ولی یک ماه طول میکشه میخوام بدونم که این روش معمول هست یا کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟
پاسخ
خب به احتمال زیاد شما فقط ایمیل اصلی رو دارین و ایمیل پشتیبان در اختیار یوزر اصلی هست شما باید ایمیل رو بگیرین یا عوض کنین در غیر اینصورت شاید بعد از یک ماه هم کار شما درست نشه
game over( javcity )
  • mahyars
پاسخ
سلام
بر روی Xbox One احتمالا به مشکل نمی خورید و اگه بازی رو حذف کنید هم مجدد در قسمت Ready to Install در دسترس هست و میتونید مجدد دانلود کنید.
(حذف پروفایل هوم شده هم احتمالا تفاوتی در دسترسی به بازی دیجیتالی خریداری یا redeem شده ایجاد نکنه.)

در مورد کد امنیتی دقت داشته باشید که در اون صفحه ابتدا مایکروسافت قسمت هایی از ایمیل اول یا دوم رو نشون میده که باید طبق انتخاب ادرس کامل ایمیل رو تایپ کنید و بعد دکمه ارسال کد رو بزنید تا کد ارسال شه.

در مورد تغییر ایمیل نیز مشکلی وجود نداره و روند عادی تغییر ایمیل امنیتی همین هست و 30 روز بعد از درخواست تغییر انجام میشه، البته به ایمیل امنیتی اولیه پیام مرتبط ارسال میشه که فرد اولیه اگه روی لینک لغو تغییر ایمیل کلیک کنه دیگه اون درخواست تغییر تکمیل نمیشه!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
  • mahyars
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان