هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 مشکل در اپدیت کنسول
سلام
من قبلا دستگاهم جیتگ بوده و الان جیتگش رو باز کردم زمانی که وارد دستگاه میشم آپدیت میخاد و منم اپدیت میزنم ولی ارور میده

اینم عکسش 

[عکس: 20170509_205410.jpg]

------------------------------------------------------------------------------------

سوال دیگه که داشتم اینه که اکانت گلد و دیسک بازی های 100 درصد برای انلاین بازی کردن رو از چه سایتی بگیرم؟

سلام بهتره آپدیت رو به شیوه آفلاین از سایتمایکروسافت دانلود کنی تو فلش بریزی و سپس رو دستگاه اجرا کنی به احتمال زیاد سرعت نتت خوب نیست

اکانت رو باید بسازی یه سرچ کوچولو بکن تو نت میفهمی
game over( javcity )
پاسخ
سلام
همون نسخه سیستم آپدیت رو دانلود کرده و به صورت آفلاین با فلش مموری اقدام به بروز رسانی کنسول کنید. (در زمان انجام کنسول به اینترنت متصل نباشه)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
بعد یه سوال دیگه که دارم اینه که من اگه یه بازی رو دانلود کنم و بریزم روی فلش میشه او رو روی کنسول نصب کنم و انلاین بازی کنم ؟
پاسخ
برای اجرای بازی ها در محیط لایو دیسک بازی الزامی هست
game over( javcity )
پاسخ
(2017-05-12, 18:46)sggame نقل قول به نقل از ->بعد یه سوال دیگه که دارم اینه که من اگه یه بازی رو دانلود کنم و بریزم روی فلش میشه او رو روی کنسول نصب کنم و انلاین بازی کنم ؟

سوالتون کامل/درست نیست ولی در هر حال
اگه یک بازی رو به صورت دیجیتالی خریداری کرده باشید بدون دیسک میتونید اجرا کنید در غیراین صورت باید با دیسک اجرا شه.
همچنین در کنسول جیتگ امکان اجرای بازی ها به چند حالت هست ولی معمولا اگه با جیتگ آنلاین شید در مدت کوتاهی بن میشید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان