هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال های یک مبتدی ؟
Question 
سلام خدمت دوستان .

من هیچ اطلاعاتی درباره کنسول ها ندارم .

چند روز پیش فقط برای سرگرمی جزیی یک xbox slim 4gb دست دوم خریداری کردم

1- خواستم ببینم از کجا بفهمم ورژن نرم افزاری دستگاه چنده ؟  ( pes 2017 رو خریدم و روش نصب کردم ، قبل از اجرا سوال کرد آپدیت کنم ، منم تایید کردم )

2- چطوری میتونم آپدیتش کنم ؟

3- کپی خور یعنی چه ؟ و از کجا بفهمم نوع کپی خور دستگاه چی هست ؟

4- بازی های 2 دیسک رو چجوری نصب کنم ؟

5- میتونم بدون مشکل به xbox live وصل بشم ؟ چون خوندم دستگاه بعضی وقت ها بریک میشه !

6- مزیت اتصال به لایو چی هست ؟

من چون مبتدی بودم و مطالب جدا جدا بود در اینترنت ، برای همین سوال هام رو کامل یکجا مطرح کردم .

ممنون میشم راهنماییم کنید .

144 144 144 144
پاسخ
سلام

1. احتمال زیاد آخرین آپدیت نصب باشه روی کنسول چون چند سال هست فریمور جدیدی منتشر نشده.

2. باید ابتدا ببینید کنسول کپی خور عادی هست یا جیتگ شده و بعد در صورت نیاز طبق آموزش های موجود در انجمن انجام دهید.
* معمولا کنسول جیتگ باشه اگر زمانی که خاموش هست با دکمه اجکت (یعنی دکمه باز کردن در درایو) اقدام به روشن کردن کنید به جای داشبورد رسمی کنسول یک صفحه آبی یا مشکی به نام xell بالا میاد.
(بهتر بود آپدیت و نوع کپی خور کنسول رو از فروشنده سوال می کردید.)

3. در حالت رسمی کنسول تنها دیسک های اورجینال خودش که حدود 50 دلار قیمت دارن رو اجرا میکنه.
ولی کپی خور دیسک های کپی موجود در ایران رو نیز اجرا میکنه.
جیتگ شده دیسک های کپی و هم فایل بازی های غیر رسمی و آنلاک شده رو نیز میتونه اجرا کنه.

4. دیسک اول رو داخل کنسول قرار داده و نصب کنید و بعد به همین شکل دیسک های بعدی را نصب کنید.
زمان انجام بازی نیز در صورت نیاز پیغامی نمایان خواهد شد جهت تعویض دیسک.

5. اگه کنسول جیتگ نباشه بله میتونید متصل شید و معمولا مشکلی نیست مگر تغییرات جدیدی از سمت مایکروسافت در آینده ایجاد شود.

6. امکان انجام بازی ها به صورت آنلاین (نیاز به تهیه اشتراک طلایی با هزینه دارد) و دانلود پچ های بازی ها و خرید مراحل اضافی در صورت وجود و...

موفق باشید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • tir2
پاسخ
(2016-10-27, 10:56)Admin نقل قول به نقل از ->سلام

1. احتمال زیاد آخرین آپدیت نصب باشه روی کنسول چون چند سال هست فریمور جدیدی منتشر نشده.

2. باید ابتدا ببینید کنسول کپی خور عادی هست یا جیتگ شده و بعد در صورت نیاز طبق آموزش های موجود در انجمن انجام دهید.
* معمولا کنسول جیتگ باشه اگر زمانی که خاموش هست با دکمه اجکت (یعنی دکمه باز کردن در درایو) اقدام به روشن کردن کنید به جای داشبورد رسمی کنسول یک صفحه آبی یا مشکی به نام xell بالا میاد.
(بهتر بود آپدیت و نوع کپی خور کنسول رو از فروشنده سوال می کردید.)

3. در حالت رسمی کنسول تنها دیسک های اورجینال خودش که حدود 50 دلار قیمت دارن رو اجرا میکنه.
ولی کپی خور دیسک های کپی موجود در ایران رو نیز اجرا میکنه.
جیتگ شده دیسک های کپی و هم فایل بازی های غیر رسمی و آنلاک شده رو نیز میتونه اجرا کنه.

4. دیسک اول رو داخل کنسول قرار داده و نصب کنید و بعد به همین شکل دیسک های بعدی را نصب کنید.
زمان انجام بازی نیز در صورت نیاز پیغامی نمایان خواهد شد جهت تعویض دیسک.

5. اگه کنسول جیتگ نباشه بله میتونید متصل شید و معمولا مشکلی نیست مگر تغییرات جدیدی از سمت مایکروسافت در آینده ایجاد شود.

6. امکان انجام بازی ها به صورت آنلاین (نیاز به تهیه اشتراک طلایی با هزینه دارد) و دانلود پچ های بازی ها و خرید مراحل اضافی در صورت وجود و...

موفق باشید

ممنون از توضیحات .

من وقتی دکمه eject رو میزنم ، روشن میشه دستگاه و آرم و نوشته xbox میاد . صفحه آبی نمیاد ، پس کپی خور هست و jtag نیست .
پاسخ
خواهش میکنم
بله

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• tir2
پاسخ
(2016-10-27, 12:04)Admin نقل قول به نقل از ->خواهش میکنم
بله

راستی برای بازی های 2 دیسکی ، حجمشون اگه بالا باشه باید چه کرد ؟
پاسخ
روی کنسول 4 گیگ امکان نصب نیست برای نصب بازی ها باید یک هارد تهیه کنید.
البته جهت نصب اکثر بازی ها می تونید از هارد اکسترنال دارای فرمت Fat32 نیز استفاده کنید.

• tir2
پاسخ
(2016-10-27, 13:59)Admin نقل قول به نقل از ->روی کنسول 4 گیگ امکان نصب نیست برای نصب بازی ها باید یک هارد تهیه کنید.
البته جهت نصب اکثر بازی ها می تونید از هارد اکسترنال دارای فرمت Fat32 نیز استفاده کنید.

هارد اکسترنال دارم .

میشه کمی بیشتر توضیح بدید ؟

با این کار چیزی پاک نمیشه از روی هاردم ؟
پاسخ
(2016-10-27, 16:21)tir2 نقل قول به نقل از ->هارد اکسترنال دارم .

میشه کمی بیشتر توضیح بدید ؟

با این کار چیزی پاک نمیشه از روی هاردم ؟

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

اگر فرمت هارد یا فلش مموری غیر از Fat32 باشه برای تبدیل بله فرمت خواهد شد و اطلاعات از بین میره
مگر برخی نرم افزارهایی باشن که بدون از دست رفتن اطلاعات تبدیل کنن که بنده تست نکرده ام!
همچنین دقت داشته باشید که اگر فایل دارای حجم بیشتر از 4 گیگ داشته باشید روی فرمت Fat32 امکان ذخیره یا نگهداری آنها وجود نخواهد داشت!

• tir2
پاسخ
(2016-10-27, 16:35)Admin نقل قول به نقل از ->
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

اگر فرمت هارد یا فلش مموری غیر از Fat32 باشه برای تبدیل بله فرمت خواهد شد و اطلاعات از بین میره
مگر برخی نرم افزارهایی باشن که بدون از دست رفتن اطلاعات تبدیل کنن که بنده تست نکرده ام!
همچنین دقت داشته باشید که اگر فایل دارای حجم بیشتر از 4 گیگ داشته باشید روی فرمت Fat32 امکان ذخیره یا نگهداری آنها وجود نخواهد داشت!

بسیار عالی ...

ممنون از شما و سایت خوبتون 252 252
  • Admin
پاسخ
خواهش میکنم

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان