هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در مورد اجرای امولاتورهایی با پسوند .elf
سلام دوستان من داشبورد آپدیت 2.0.17502  دارم و جیتگم هست با برد فالکون. بدجوری گیر اجرای امولاتورهایی با پسوند .elf هستم

دوستان، مخصوصا ادمین بسیار کارآمد سایت ازتون در این مورد کمک میخام لطفا راهنماییم کنید.

اینم بگم وقتی کنسولو با دکمه اجکت روشن میکنم نه تنها صفحه اکسل بالا نمیاد بلکه تا ابد صفش سیاه هست و ال ای دی مربوط به شناسایی دسته هم روشن میشه ولی حتی توی داشبوردم نمیره چه برسه بخاد به محیط اکسل بره و بتونم امولاتورو وبازیهای رو اجرا کنم.دوستان بدجوری گیرم کمکم کنین.
پاسخ
(2016-10-25, 22:50)abbas_1m نقل قول به نقل از ->سلام دوستان من داشبورد آپدیت 2.0.17502  دارم و جیتگم هست با برد فالکون. بدجوری گیر اجرای امولاتورهایی با پسوند .elf هستم

دوستان، مخصوصا ادمین بسیار کارآمد سایت ازتون در این مورد کمک میخام لطفا راهنماییم کنید.

اینم بگم وقتی کنسولو با دکمه اجکت روشن میکنم نه تنها صفحه اکسل بالا نمیاد بلکه تا ابد صفش سیاه هست و ال ای دی مربوط به شناسایی دسته هم روشن میشه ولی حتی توی داشبوردم نمیره چه برسه بخاد به محیط اکسل بره و بتونم امولاتورو وبازیهای رو اجرا کنم.دوستان بدجوری گیرم کمکم کنین.

سلام
اگر فلش مموری به کنسول متصل هست ممکنه فایلی درونش هست که تداخل ایجاد میکنه مثل: UDPFLASH.BIN
و اینکه آیا نرم افزار xexmenu بدون مشکل روی کنسول اجرا میشه؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • abbas_1m
پاسخ
داداش من هارد خارجی کنسول رو هم در آوردم چه برسه به فلش، دارم میگم این صفحه زل به هیچ عنوان نمیاد بالا. و نرم افزار xexmenu و فری استایل یا هر چی گکه فکرشو بکنی راحت اجرا میشن. بقیه امولاتورها با فرمت xex راحت اجرا میشن . ربطی به آپدیت کردن xell داره؟ و اینکه داشبوردم روبالاترین شماره آپدیت کردم بدونه هیچ مشکلی. واینم اضافه کنم با ورژن قبلیشم صفحه زل بالا نمیومد.
تو سایتای خارجیم زیاد گشتم هیچی دستگیرم نشد خواهش میکنم کمکم کنید
پاسخ
در این صورت باید بررسی کنید ممکنه از چیپ گلیچ باشه و یا اطلاعاتی از ناند کامل یا صحیح نیست و یا مشکل از سمت نرم افزاری هست که فری بوت رو باهاش میسازید

.....

پ.ن
البته با کابل 3 فیش (AV) هم تست کنید ممکنه روی HDMI تصویر نده! و یا برعکس

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
طبق این روش هم احتمال زیاد کارتون راه بیوفته:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاسخ
تونستم بیارمش بالا.از عجب چیز جالبی بود مشکل.کنسولم با hdmi صدا نداره(مشکل از ال ای دی خاک برسره) واسه همین مجبورم صداشو جدا از کابل av بگیرم به اسپیکرا. مشکل از همین کابل بود.

حالا بقیه ماجرا : وقتی بازی و امولاتور رو داخل یو اس بی میریزمو وصلش میکنم صفحه زل هم میاد بالا ورژن 0.993 هست (داشبوردم 2.0.175) آخرش ارور میده با این پیام :
TFTP: Packet sent error
Trying: sd1/xenon
TFTPL:No answring from server
دوست عزیزم لطفا راهنماییم کن چیکار کنم
----- ارسال های ادغام شده -----
دمت گرم شمام همچین جوابی مبنی بر کابلای av , Hdmi دادی در زمانیکه مشکلو شانسی فهمیدم حالا بریم ادامش داداشم
----- ارسال های ادغام شده -----
داداش این آدرسو تو هارد ندارم چجوری پیداش کنم؟
Partition 3 \Apps\
پاسخ
متاسفانه امولاتور استفاده نکردم تا به حال و اطلاعات در این رابطه ندارم. ولی ممکنه این ویدئو کمک کنه:
کد:
https://www.youtube.com/watch?v=QwMbB35m_Yc

پاسخ
داداش من منتظر جوابتم چیکارش کنم کلافم کرد
پاسخ
ارسال شماره 7

پاسخ
سلام داداش کارم راه نیوفتاد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان