هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کپی خور کردن نرم افزاری ps3
سلام به این دوستمون  آقای مظفری زنگ بزن  بگو شاهویسی معرفی کرده تو همدانه کارش خوبه.........................

ویرایش توسط مدیریت: طبق قوانین نباید شماره تماس به صورت عمومی نوشته شود!
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • hoomand59، mojtaba79
پاسخ
(2017-03-12, 10:48)javcity نقل قول به نقل از ->سلام به این دوستمون  آقای مظفری زنگ بزن  بگو شاهویسی معرفی کرده تو همدانه کارش خوبه.........................

سلام
البته قبلا جدا ولی آخرین تجربه ای که بنده با ایشون داشتم متاسفانه دیگه تغییر کردن و امانت و ... هم کلا سرشون نمیشه! به هیچ عنوان توصیه نمیشه!
یکسری لوازم براشون چند سال پیش "هماهنگ" کرده و ارسال کردیم قیمت دادن برای فروش که پس از چندین روز فرمودن که دیگه ارزش نداره و آشغال هستن
progskeet و... اگر آشغال هست/بود، اگر امانت مردم برای شما ارزش نداره پس شما چطور انسانی هستید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
  • javcity
پاسخ
(2017-03-13, 02:24)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
البته قبلا جدا ولی آخرین تجربه ای که بنده با ایشون داشتم متاسفانه دیگه تغییر کردن و امانت و ... هم کلا سرشون نمیشه! به هیچ عنوان توصیه نمیشه!
یکسری لوازم براشون چند سال پیش "هماهنگ" کرده و ارسال کردیم قیمت دادن برای فروش که پس از چندین روز فرمودن که دیگه ارزش نداره و آشغال هستن
progskeet و... اگر آشغال هست/بود، اگر امانت مردم برای شما ارزش نداره پس شما چطور انسانی هستید

بله ظاهرا آدم محترمی هست............. تایید میکنم کمتر به مشتری بها میده همیین رو میخواستم یکی دیگه هم تایید کنه  که شما هم تایید کردین  متاسفانه بنده هم مقداری طلب ازش دارم که امروز و فردا میکنه
game over( javcity )
  • Admin، mahsa_f
پاسخ
(2017-03-13, 10:02)javcity نقل قول به نقل از ->بله ظاهرا آدم محترمی هست............. تایید میکنم کمتر به مشتری بها میده همیین رو میخواستم یکی دیگه هم تایید کنه  که شما هم تایید کردین  متاسفانه بنده هم مقداری طلب ازش دارم که امروز و فردا میکنه

بله ظاهرا Smile

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
با سلام دیدم که در مورد اقای مظفری بحث مکنید
خاستم بگم مقداری پول ما ویه ps4 دوستان هم پیششه
تقریبا داره به ۱۰ ماه نزدیک میشه
  • Admin
پاسخ
(2017-03-17, 03:05)demongame نقل قول به نقل از ->با سلام دیدم که در مورد اقای مظفری بحث مکنید
خاستم بگم مقداری پول ما ویه ps4 دوستان هم پیششه
تقریبا داره به ۱۰ ماه نزدیک میشه

سلام
عجب، رفته رفته داره جالبتر میشه

• unname
پاسخ
واقعا الان فهمیدم این یارو کاملا عوضیه 250 تومن پیشش دارم نزدیک 3 ماهه
game over( javcity )
  • Admin، unname
پاسخ
سلام
متاسفانه یه ps3 خریدیم که تو شهر خودمون نه بازی اوریجینال پیدا میشه نه کسی میتونه کنسول رو کپی خور بکنه
میخواستم بدونم میتونم اینو کپی خور نرم افزاری بکنم یا خیر

تو سیستم اینفورمیشن ورژن رو زده 4.65  و پشت کارتونش هم اینو نوشته CECH-4003C

اگه نرمافزاری نمیشه سخت افزاری میشه؟

اگه هیچکدوم نشد کدوم سایت اوریجینال میفروشه حالا دیجیتالی هم بود مشکلی نیس اگه میشه یه راهنمای جامع بکنین که ضرر نکنم
پاسخ
(2016-06-28, 16:18)Admin نقل قول به نقل از ->سلام. اگه ورژنش قدیمی باشه شاید بتونید ولی دیگه ورژن پایین فکر نمیکنم پیدا شه.

salam bbkhshid mn ps3 mo az version e 4.78 b 4.81 update krdm amma nemidonstm ke byd multiman ro ham update konm va brmro pAk krdm!
va dr nvre games e mn gozineye install package file vojod ndre!!!
byd chikr konm
پاسخ
سلام
ps3 مدل فت 160 گیگ دارم که فریمور 4.80 کپی خور داشت که توسط آپدیت خود دستگاه به فریمور 4.82 تبدیل شد دستگاه از حالت کپی خوری خارج شده فریمور 4.82 ریبوگ رو نصب میکنم وسطش ارور میده ..امکان کپی خور شدن نرم افزاری دستگاه وجود دارد.؟؟؟؟
پاسخ