هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی
 عوض کردن کنسول
سلام،
من یه کنسول ایکس باکس 360 slim gears of war دارم که جیتگ شده است.چون که نمیتونم گیم ها رو آنلاین بازی کنم میخوام play station 3 بگیرم.به نظر شما بگیرم؟
پاسخ
سلام
روی پلی استیشن هم بخواهید با کنسول کپی خور آنلاین بشید احتمال بالا سریع بن خواهید شد و نیز مشکل پیدا کردن بازی اصلی هم در حالت استفاده اورجینال وجود داره.
اگه بتونید کنسول خودتون رو به کپی خور ساده تبدیل کنید و با دیسک های برنرمکس از بخش آنلاین نیز استفاده کنید. و یا یک 360 نیز برای آنلاین تهیه کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Aminsi230
پاسخ
سلام اول اینکه چجور میتونم میتونم به ایکس باکس ساده تبدیل کنم و دوم اینکه تو پلی استیشن هم باید مثل کارت gold یه چیزی خرید تا گیم هایی مثل gta v رو آنلاین بازی کرد؟
پاسخ
سلام
معمولا کنسول های طرح گیرز آف وار دارای درایو ساده بودن و بدون نیاز به PCB مجزا LT+3.0 روشون نصب میشه و از این نظر موردی نباید باشه (هم اکنون هم احتمال بالا باید نصب شده باشه.)
و خود جیتگ هم با اطلاعات مورد نیاز ساخت فری بوت (nand dump + CPU Key) یک ناند رسمی براش ایجاد و روش نوشته میشه و چیپ اضافی که برای جیتگ نصب شده جدا میشه و تمام.

نه کنسول PS3 برای بازی آنلاین اشتراگ پلاس نیاز نداره. ظاهرا برای PS4 این شرایط رو قرار دادن.
البته هرکدام رو تهیه کردید اگر نیاز بود بهتره یک اشتراک یک ساله تهیه کنید هم ارزونتر میوفته و نیز کلی بازی رایگان برای کاربران پلاس سونی و طلایی مایکروسافت در نظر میگیرن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• Aminsi230
پاسخ
الان به نظرتون من چیکار کنم؟
پاسخ
به نظرم ببرید پیش یه تعمیرکار معتبر و نزد خودتون کنسول رو باز کنه و ببینید درایو و ... چی هست و هزینه بده بهتون و شما طبق اون تصمیم بگیرید.

• Aminsi230
پاسخ
یعنی بردش رو عوض کنم؟
پاسخ
بله، البته اگه خواهستید، چون دیگه بازی های روی هارد و بازی های آنلاک شده جیتگ اجرا نخواهند شد!
برد گلیچ نیز یک قطعه تقریبا 7-8 سانتی هست مورد خاصی نیست.

پاسخ
هزینش چقدر میشه و میتونم آنلاین بازی کنم؟
پاسخ
هزینه اش رو باید تعمیرکاری که بهش مراجعه می کنید بگه. شاید 50 هزار تومان
بله اگه جیتگ رو حذف کنه و تمام فایل های آنلاک شده و نصبی مربوط به جیتگ رو از روی هارد حذف کنید و کنسول کپی خور عادی باشه با LT+3.0 و بازی های برنرمکس تهیه کنید معمولا مشکلی پیش نمیاد.

• Aminsi230
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان