هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش کامل کار با AutoGG
(2015-03-31, 22:57)demongame نقل قول به نقل از ->سلام اعلان ها واسم نمیاد
سلام
از طریق حساب کاربری باید تنظیمات رو تغییر بدید:

اطلاع رسانی از طریق ایمیل هنگام دریافت پیام خصوصی
و
حالت پیش فرض اشتراک در موضوع (آگاه سازی از طریق ایمیل رو انتخاب کنید)

و در تاپیک های قبلی که مشترک نشده اید، می تونید از طریق اشتراک در موضوع در همان تاپیک انجام بدید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • demongame
پاسخ
(2015-02-15, 00:49)Admin نقل قول به نقل از ->شاید اون پلاگین رو روی داش لانچ دارید؟ و البته ممکن است فری بوت نیز پچ شده باشه که دیتا رو بدون درخواست دیسک اجرا کنه!

من یه چیزی به اسم کوییک بوت(quick boot) تو لیست بازی های فری استایلم هست و البته فری استایل راحت بازی هایی که با دشبورد اصلی نصب می کنم رو میشناسه و اضافه می کنه. و مشکل دیسک ندارم حتی اگه بازی های دو دیسکه رو کپی کنم خودش می فهمه. حالا می خوام داشبورد اصلی رو آپدیت کنم.آیا با آپدیت این ویژگی ها از بین می رن.
پاسخ
(2016-05-07, 04:16)rzy نقل قول به نقل از ->من یه چیزی به اسم کوییک بوت(quick boot) تو لیست بازی های فری استایلم هست و البته فری استایل راحت بازی هایی که با دشبورد اصلی نصب می کنم رو میشناسه و اضافه می کنه. و مشکل دیسک ندارم حتی اگه بازی های دو دیسکه رو کپی کنم خودش می فهمه. حالا می خوام داشبورد اصلی رو آپدیت کنم.آیا با آپدیت این ویژگی ها از بین می رن.

نه 99% مشکلی برای فری استایل پیش نمیاد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان