هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک در ویندوز 10
از آنجایی که در ویندوز 10 مانند سیستم عامل های گذشته به صورت عادی نمی توان آپدیت اتوماتیک را غیرفعال کرد
و از طرفی این آپدیت ها معمولا بدون اطلاع دنلود و نصب می شوند و باعث مصرف بالای حجم اینترنت شما می شوند
در پایین روشی را قرار می دهم تا از این نظر خیالتان آسوده شود:

- یک روش محدود کردن شبکه های بیسیم که ایشالا در پست های بعدی اشاره می کنم.
ولی شاید بسیاری افراد به صورت سیمی به اینترنت متصل می شوند. بر روی نت چندین روش
برای این کار وجود دارد ولی معمولا با آن روش ها آپدیت اتوماتیک به صورت کامل متوقف نمی شود!
اما روش زیر برای من کاملا جواب داد و بعد از تست چندین روش، این روش را بر روی سیستم خودم پیدا کردم:

پنجره Run را باز کنید، برای باز کردن آسان  (دکمه ویندوز + R) را فشار دهید. سپس عبارت services.msc را وارد کرده و روی Ok کلیک کنید.
پنجره ای از سرویس ها مشاهده می کنید. به پایین صفحه بروید و عبارت Windows Update را پیدا کنید و بر رویش 2 مرتبه کلیک کنید.
حال برای Startup type گزینه Disabled را انتخاب و تایید کنید.

پس از این کار دیگر نباید مشکلی با این موضوع داشته باشید.

* توجه داشته باشید که هر چند روز یکبار به صورت مدیریت شده، خودتان آپدیت ها را فعال کرده و به صورت دستی "بررسی آپدیت" را کلیک کنید و ویندوز خود را بروز رسانی کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • javcity، mojtaba79، demongame
پاسخ
البته اگه میخوایین کلا ویندوزتان را از شر آپدیت خلاص کنین.........این برنامه را دانلود کنین تا ویندوز هست و عمر داشته باشه دیگه آپدیت نمیشه..............win updates disabler

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
game over( javcity )
پاسخ