هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طریقه کپی و اجرا بازی های ps4 بر روی هارد کنسول
سلام خدا قوت دوست عزیز

من شیوه کپی بازی ها رو میخاستم و اینکه رو همه روفایل ها بشه بازی کرد.اخه به من گفتن که باید یه پروفایل اورجینال بریزیم رو کنسول که قیمت خیلی زیاده
ممنون میشم راهنماییم کنین
از بین روزهای سخت و انسانهای سخت این انسانهای سخت هستند که باقی می مانند
پاسخ
salalm admin azizi aya javabi hast baraye man
پاسخ
سلام. من چون دقیق اطلاع ندارم این مورد رو پاسخ ندادم که شاید کابرانی که تست کردن پاسخ بدن ...

تا جایی که اطلاع دارم روی پلی استیشن 4 میتونید به جای دانلود دیتای بازی های دیجیتالی خریداری شده، اونها رو از دوستانتون بگیرید و روی کنسول کپی کنید.
ولی بازی های مربوطه باید از PSN خریداری شده باشن. همچنین برای اینکه هزینه ها کمتر بشه ظاهرا به صورت دو یا سه نفره هم خرید می کنن و با شیر کردن اکانت و لایسنس بازی رو اجرا می کنن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • معین
پاسخ
سلام. یه سوال داشتم. برای بازی های ps4 هم مثل بازی های xbox360 تایتل آپدیت وجود داره؟؟
پاسخ
سلام. بله آپدیت برای بازی ها در قسمت آنلاین در تمام کنسول ها وجود داره.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2015-10-07, 01:09)Admin نقل قول به نقل از ->سلام. بله آپدیت برای بازی ها در قسمت آنلاین در تمام کنسول ها وجود داره.

بله اینو که میدونم. میخواستم ببینم شما همچین چیزی تو سایتتون قرار میدید که ما دانلود کنیم بریزیم رو دستگاه؟؟ مثل تایتل آپدیتی که برای xbox360 هست
پاسخ
برای بقیه کنسول ها فعلا به این صورت مشاهده نکرده ام. باشه هم یکی دو مورد بوده، البته شاید هم من ندیدم.

پاسخ
(2015-10-07, 20:43)soly wilson نقل قول به نقل از ->بله اینو که میدونم. میخواستم ببینم شما همچین چیزی تو سایتتون قرار میدید که ما دانلود کنیم بریزیم رو دستگاه؟؟ مثل تایتل آپدیتی که برای xbox360
سلام بله قرارا میدم هر بازی هر اپدیتی که لازم شد رو درخاست بدین میزارم براتون
اگر کسی هم راجب کپی باز رو کنسول سوالی داشت بپرسه کامل جواب میدم
با تمام ارور ها اشنایی دارم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان