هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای اتصال مانیتور به کنسول پلی استیشن 3
سلام دوستان من مانیتورم LGe1941 هستش میخواستم بدونم میشه کنسول پلی‌استیشن‌3 رو باهاش بازی کنم بعد چجوری صدا بگیرم ازش چون اسپیکر نداره
پاسخ
سلام دوست عزیز

اگر پورت HDMI داشته باشه طبیعتا میتونید استفاده کنید.
برای خروجی صدا میتونید از تبدیل HDE 3.5mm Adapter استفاده کنید که میبایست رنگ قرمز و سفید از سر فیش AV ره به جلوی تبدیل و

headphone رو به انتهای آن متصل کنید.
توجه داشته باشید که فیش AV نیز به دستگاه متصل باشد.

اگر مایل به اسفاده از اسپیکر هستید میتونید از کابل 3.5 male to male استفاده کنید.
موفق باشید
من از May 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( l_star_l )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin، kabir
پاسخ
(2015-07-21, 12:03)l_star_l نقل قول به نقل از ->سلام دوست عزیز

اگر پورت HDMI داشته باشه طبیعتا میتونید استفاده کنید.
برای خروجی صدا میتونید از تبدیل HDE 3.5mm Adapter استفاده کنید که میبایست رنگ قرمز و سفید از سر فیش AV ره به جلوی تبدیل و

headphone رو به انتهای آن متصل کنید.
توجه داشته باشید که فیش AV نیز به دستگاه متصل باشد.

اگر مایل به اسفاده از اسپیکر هستید میتونید از کابل 3.5 male to male استفاده کنید.
موفق باشید
سلام داداش بی زحمت بور ب این لینک مشخصات مانیتورمه ببین راهی هست بتونم با این مانیتور بازی کنم ممنون
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
پاسخ
(2015-07-21, 13:29)kabir نقل قول به نقل از ->سلام داداش بی زحمت بور ب این لینک مشخصات مانیتورمه ببین راهی هست بتونم با این مانیتور بازی کنم ممنون
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
طبق مشخصات,این مانیتور فاقد HDMI و DVI هست و بنابراین نیاز به یک VGA to HDMI خواهید داشت.
تا جایی که یادم میاد این تبدیل ها کمیاب و اندکی هزینه بر هستند.

اگر مانیتور رو هنوز تهیه نکردید پیشنهاد میکنم حداقل پورت DVI رو داشته باشه.
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin، kabir
پاسخ
(2015-07-21, 17:24)l_star_l نقل قول به نقل از ->
(2015-07-21, 13:29)kabir نقل قول به نقل از ->سلام داداش بی زحمت بور ب این لینک مشخصات مانیتورمه ببین راهی هست بتونم با این مانیتور بازی کنم ممنون
طبق مشخصات,این مانیتور فاقد HDMI و DVI هست و بنابراین نیاز به یک VGA to HDMI خواهید داشت.
تا جایی که یادم میاد این تبدیل ها کمیاب و اندکی هزینه بر هستند.

اگر مانیتور رو هنوز تهیه نکردید پیشنهاد میکنم حداقل پورت DVI رو داشته باشه.
ن داداش همینو دارم هزینش مهم نیس فقط کارمو راه بندازه بعدش چ جوری صدا بگیرم ازش
اونقت کیفیت تصویرش فرق میکنه؟
پاسخ
(2015-07-21, 20:15)kabir نقل قول به نقل از ->ن داداش همینو دارم هزینش مهم نیس فقط کارمو راه بندازه بعدش چ جوری صدا بگیرم ازش
دوست عزیز طریقه ی خروجی صدا رو تو پست اولم گفتم.
خب طبیعتا همون کیفیت نخواهد بود اما اختلاف اونقدری نیست که به چشم بیاد.

فقط توجه داشته باشید که این مبدل ها در دراز مدت ممکن باعث شه سیتمتون زودتر از حالت طبیعی,گرم شه.
این بازه ی زمانی در VGA to HDMI نسبت به DVI to HDMI سریع تر هست.

پیشنهاد میشه در صورتی که میخواین از این طریق تصویر و صوت داشته باشین,از حداکثر توان سیتمتون استفاده نکنید.
پاسخ
(2015-07-21, 20:50)l_star_l نقل قول به نقل از ->
(2015-07-21, 20:15)kabir نقل قول به نقل از ->ن داداش همینو دارم هزینش مهم نیس فقط کارمو راه بندازه بعدش چ جوری صدا بگیرم ازش
دوست عزیز طریقه ی خروجی صدا رو تو پست اولم گفتم.
خب طبیعتا همون کیفیت نخواهد بود اما اختلاف اونقدری نیست که به چشم بیاد.

فقط توجه داشته باشید که این مبدل ها در دراز مدت ممکن باعث شه سیتمتون زودتر از حالت طبیعی,گرم شه.
این بازه ی زمانی در VGA to HDMI نسبت به DVI to HDMI سریع تر هست.

پیشنهاد میشه در صورتی که میخواین از این طریق تصویر و صوت داشته باشین,از حداکثر توان سیتمتون استفاده نکنید.
یعنی چیکار کنم داداش؟
پاسخ