هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در انتقال call of duty ghost
سلام
من ghost رو دانلود و به i2god هم تبدیل کردم(دیسک 1 و دیسک 2)بعد هر دو فولدر رو(با این ID 415608FC)به HDD/content/000000000000000000
انتقال دادم اما وقتی اجرا می کنم یه اروری میده با این کد d0000034
بازیو با fsd به اینترنال انتقال دادم و میخوام از داشبورد و منوی games اجرا کنم لطفا راهنماییم کنید 218
پاسخ
(2015-07-13, 13:34)Sullivan نقل قول به نقل از ->سلام
من ghost رو دانلود و به i2god هم تبدیل کردم(دیسک 1 و دیسک 2)بعد هر دو فولدر رو(با این ID 415608FC)به HDD/content/000000000000000000
انتقال دادم اما وقتی اجرا می کنم یه اروری میده با این کد d0000034
بازیو با fsd به اینترنال انتقال دادم و میخوام از داشبورد و منوی games اجرا کنم لطفا راهنماییم کنید 218
سلام دوست عزیز
اگر فایل iso دارید می بایست ابتدا دیسک 1 رو به فرمت Iso2GOD تبدیک کنید و به Hdd:content/0000000000000000/games title انتقال بدید.
برای دیسک 2 هم با برنامه ی Xbox 360 Back-Up Creator میتونید براحتی فولدر Content رو استخراج کنید و درون games title قرار بدید(نیازی به تبدیل کردن به Iso2GOD نیست).
موفق باشید
من از May 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( l_star_l )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Sullivan، Admin، XBOX2099
پاسخ
آقا خیلی ممنون والا تو سایتای دیگه یا ج نمیدن یا خودشونم نمیدونن چی میگن 193
دم همتون گرررم
  • Admin
پاسخ
روش استخراج content و کار کردن با xbc رو میشه توضیح بدین ، چون xbc فایلهای iso رو نمیشناسه
من بازی واچ داگز ، بتل فیلد و مدال افتخار رو که دارای دو DVD هست رو دانلود کردم ولی نصب نمیشن
پاسخ
خب داداش از همون برنامهiso to god فایل ها رو به راحتی بساز خودش اتوماتیکک هر دو دیسک رو تو یه فولدر میزاره ............... البته اگه بازی هات دیسک هستن از روی خود منوی اصلی نصب کن راحت تره
game over( javcity )
پاسخ
عزیز تو isotogod هر دو فایل iso رو معرفی کردم بعد یه فولدر تحویل داد که اسمش مانند فایلهایی بود که تو conment هارد ایکس باکس میریزیم بود با حجم ۱۶ الی ۱۷ گیگ
اونو ریختم تو هارد داخلی
تو داشبورد اصلی قسمت مای گیم دوتا واچ داگز میاد DVD1 , DVD2
اولی رو که میزنی گزینه نصب میاد
نصبش که میکنی بعد میگه سی دی دوم رو بزار
و وقتی اجرا میکنم پیغام خطا میده
البته مدال افتخار هم همین پیغام خطا رو میده

شما خودت به این روش بازیهای دارای دو dvd رو نصب کردی؟؟
----- ارسال های ادغام شده -----
تو سایت آموزش کامل و تصویری نصب بازیهایی که دانلود میکنیم دارای۲ فایل iso هست رو ندیدم
اساتید لطف کنن انگشت کوچیکه ما مبتدی هاروهم بگیرن
پاسخ
دیسک بازی رو نداری از طریق خود منوی اصلی ایکس باکس نصب کنی؟
یا از طریقdvd extract?

اگه ایمیج بازی رو هم داری فقط تنها راهی که به نظرم میرسه xbc هست محتویات دیسک 2 رو یه فولدر به اسم بازی بریز سپس دیسک 1 محتویاتش رو هم درونش کپی کن البته00007000رو کپی کن

میتونی ایمیجت رو هم رایت کنی از طریق منوی ایکس باکس نصب کی
game over( javcity )
  • ava_zali2000
پاسخ
(2017-03-28, 19:14)ava_zali2000 نقل قول به نقل از ->تو داشبورد اصلی قسمت مای گیم دوتا واچ داگز میاد DVD1 , DVD2
اولی رو که میزنی گزینه نصب میاد
نصبش که میکنی بعد میگه سی دی دوم رو بزار
و وقتی اجرا میکنم پیغام خطا میده

نسخه داش لانچ و خود کنسول آخرین نسخه موجود هست؟

بعد از نصب مستقیم دیسک دوم رو اجرا می کنید؟ بعد از نصب دیگه با دیسک نصبی کاری ندارید و بهتره مجدد اجراش نکنید و دقت داشته باشید که کامل و بدون ارور نصب شده باشه.

این تاپیک هم بررسی کنید:
آموزش نرم افزار 360mpGui

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
  • ava_zali2000
پاسخ
تشکر از جوابگویی شما اساتید گرامی
هر کاری کردم نشد ، دادم همکارهاتون درست کنن
کار رو باید داد به کاردان
پاسخ
خواهش میکنم

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
  • ava_zali2000
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان