هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش
 کنسول PS4
Thumbs Up 
در صورت تمایل به خرید کنسول پلی استیشن 4 (PS4) از ما، می توانید با بنده در ارتباط باشید.
کنسول ها آکبند هستند و طبق درخواست کاربر به صورت پلمپ یا تست شده قابل ارسال هستند.
هزینه ارسال کنسول بر عهده خریدار می باشد البته سعی بر این خواهد بود که به صورت 50-50 باشد.
لطفا درخواست تخفیف در قیمت خود کنسول نفرمایید چون امکان ارائه تخفیف با قیمت فعلی وجود ندارد.

[عکس: ps4.jpg]

فعلا موجودی تمام شده.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • معین، jamal64، Ayoub_14، black، Awards، navsan
پاسخ
قیمت همکار لطفا اعلام کنید.
من از Nov 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( Download off )
پاسخ
متاسفانه فعلا امکان ارائه تخفیف وجود ندارد. مگر برای خرید یکجا به تعداد 3 عدد و یا بیشتر.
(در صورت نیاز به 3 عدد یا بیشتر جهت قیمت نهایی از طریق پیغام خصوصی در ارتباط باشید، تعداد مورد نیاز حتما درج شود)

البته قیمت های درج شده در تاپیک ممکنه تغییری داشته باشند که در صورت نیاز به زودی آپدیت خواهد شد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام
منظور از ریجن 1-2-3 چیه؟
پاسخ
سلام
قفل و تفاوت منطقه است. چیز خاصی نیست. مثلا در نسل قبل اگه کنسول ریجن یک بود باید بازی هم ریجن یک تهیه میکردید که کنسول اجرا کنه.
ولی در نسل هشت اینطوری نیست و اجرا میکنه، البته باز در استفاده آنلان و استفاده از کدهای بازی ممکنه برخی موارد اثر بزاره که این مورد رو بهتره جستجو و بررسی کنید.
ایران معمولا ریجن 2 رو تهیه میکنن.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • m3ti
پاسخ
سلام
قیمت رجین 1 و 2 رو برای من بفرستید.
ممنون
پاسخ
سلام
ارسال شد

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان