هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جیلبریک فریممور ارجینال ۴.۶۶
سلام دوستان
روی دستگاه من فریممور ارجینال ۴.۶۶ سونی هست میخواستم بدونم چجوری باید این دستگاه رو جیلبریک کنم ممنون میشم اگر زود جواب بدین
پاسخ
سلام
اگه از اسلیم های قدیمی هست شاید با e3 فلشر بتونید دانگرید و کپی خور کنید، اگه از سوپر اسلیم ها باشه فکر کنم فعلا نشه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • loveyou
پاسخ
(2015-02-01, 20:35)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
اگه از اسلیم های قدیمی هست شاید با e3 فلشر بتونید دانگرید و کپی خور کنید، اگه از سوپر اسلیم ها باشه فکر کنم فعلا نشه.
اره متاسفانه سوپر اسلیمه
پس کارش نمیشه کرد باشه ممنون اصلان کپی خور نمیکنم
تمام یوتوب رو سرچ کردم چیزی پیدا نشد
بازم ممنون
168 Big Grin
پاسخ
خواهش میکنم

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
این لینک ها رو یه نگاهی میکنید؟
مشکل منم همینه...سوپر اسلیم 4.66 ...اینا رو پیدا کردم ولی چون تازه کارم میترسم الکی باشه سیستمم بترکه

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
(2015-02-01, 21:02)Admin نقل قول به نقل از ->خواهش میکنم
پاسخ
به شخصه تست نکردم ولی از روی کامنت ها ظاهرا که عمل میکنه و مشکلی نداره.
اگه از کاربران تست کردن اینجا نتیجه کار رو قرار بدن.

پاسخ
میگن با بک آپ هم میشه بازی روش اجرا کرد..هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم..اگر اطلاعات یا لینکی دارید که کمک میکنه ممنون میشم
(2015-03-24, 21:36)Admin نقل قول به نقل از ->به شخصه تست نکردم ولی از روی کامنت ها ظاهرا که عمل میکنه و مشکلی نداره.
اگه از کاربران تست کردن اینجا نتیجه کار رو قرار بدن.
پاسخ
من فکر کنم دو تا سایتی ک گفتین الکی باشن چون من دانلود کردن واسه از حالت فشرده خارج کردنش رمز میخواد که نداره و یه سایت داده ک کلی پیشنهاد داره و هی کلیک کردن و ......
پاسخ
سلام خدمت مدیر و دوستان عزیز دستگاه من پلی 3 اسلیم کپی خور با فریمویر 4.66 است اپدیت بعدی که هکرها میدن بیرون چطور من میتونم به دستگاهم با usb انتقال بدم
با سپاس
پاسخ
سلام
بسته به نوع فریمور هک شده باید در صفحه ای که دانلود میکنید توضیحات رو دقیق بخونید و بعد فایل رو دانلود و از طریق فلش مموری اقدام به آپدیت میکنید.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • kanelair
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان