هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک (مشکل xbox live)
سلام
من برای اولین بار قصد اتصال به لایو رو دارم تمام مراحل به خوبی پیش رفتم یه جا رسید که استفاده از 1 ماه رایگان هم انتخاب کردم بعد از من شماره تلفن (آمریکا رو زدم) و اسم کوچیک و بزرگ رو خواست این ها رو هم وارد کردم الان یه جاش رسیده نمی دونم چیه و باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

تو این پنجره نوشته select payment option و دوتا گزینه واسه انتخاب داره (paypal و credit card)!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایین سریع
پاسخ
سلام
تا دو سه سال پیش بدون کارت اعتباری میشد از هر کنسول 3 تا یک ماه گلد رایگان برای 3 پروفایل مختلف دریافت کرد. ولی دیگه نمیشه.
هند رو تست کنید تا یه مدت قبل میشد یک ماه گلد رایگان گرفت که فکر کنم اونم دیگه نمیشه.
الان میتونید مراحل رو کمی به عقب برگردید و بدون گلد ثبت نام رو تکمیل کنید. یعنی به صورت پروفایل سیلور بشه که بعدا نیاز شد گلد تهیه و اعمال کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • demongame، معین
پاسخ
سلام دوستان
وقتی میخوام به اینترنت وصل کنم xbox
360 را همه ی گزینه ها را پر میکند وقتی میخواهد اینترنت به xbox live
وصل شود اخطار میدهد و میگوید باید update کنی دستگاه را من yes را میزنم
ولی اخطار میدهد

عکس اخطار ها را هم گذاشتم لطفا بگید چی کار کنم؟!
اینترنتم هم از شرکت اسیا تک هست
عکس ها به ترتیب هست
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
پاسخ
دستگاهت جی تگه بیخیال شو دادا
پاسخ
بله اگه کنسولتون جیتگ باشه بهتره کنسول رو آنلاین نکنید
ولی اگه جیتگ نباشه مشکل از اینترنت یا مودم هست که میتونید فایل آپدیت رو آفلاین دانلود و با فلش مموری نصب کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
از کجا بدونم جیتگ هست؟
پاسخ
کنسولتان فت هست یا اسلیم
وقتی کنسول رو با دکمه اجکت روشن میکنید به صورت نرمال بالا میاد یا یک صفحه دیگه که نوشته Xell بالا میاد؟
همچنین در بین نرم افزارها xexMenu وجود داره و بدون ارور اجرا میشه؟

پاسخ
ارکید هست
اره وقتی دکمه را میزنم عکس xboxرا نشون میده بعد میره رو داشبورد
پاسخ
پس در این صورت نباید جیتگ باشه.
اگه اون فایل زکس منو که بالا گفتم در هاردتون وجود نداره و موقعی که کنسول خاموش هست با دکمه اجکت روشن میکنید صفحه زل بالا نمیاد و صفحه رسمی خود کنسول بالا میاد:
کنسول جیتگ نیست. (باز جهت اطمینان بهتره از جایی که خریدید، سوال کنید که کنسول جیتگ شده هست یا معمولی)
برای آپدیت آفلاین کنسول های غیر جیتگ می تونید به تاپیک زیر مراجعه کنید: (از تاپیک زیر کنسول رو آپدیت کنید و سپس اتصال به شبکه لایو رو تست کنید اگه مشکل بود اینجا مطرح کنید)

پاسخ
اقا من کودمومش را دانلود کنم ؟
امکان نداره با عکس توضیح بدین؟
بعد راستی من ایکس باکسم هارد نداره
بعد اگه اد کردم کجا بریزم؟
پاسخ