هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 نصب داش لانج و فری استایل و تنظیم اجرا شدن اتوماتیک فری استایل | کنسول های جیتگ
برای کپی کردن این دو فایل نیاز به برنامه خاصی نیست؟
پاسخ
(2017-12-01, 13:43)متین.bsh نقل قول به نقل از ->برای کپی کردن این دو فایل نیاز به برنامه خاصی نیست؟

(2017-12-01, 13:43)متین.bsh نقل قول به نقل از ->برای کپی کردن این دو فایل نیاز به برنامه خاصی نیست؟

نه فقط تو روت اصلی یه فلش یا هارد اکسترنال با fat 32 بریز و با برنامه ی xex menu کپی کن تو روت اصلی هارد کنسول (HDD1)
پاسخ
راهی هست که کاور بازیها رو آفلاین دانلود کرد و به کنسول منتقل کرد؟

البته هنوز fsd نتونسته fifa 18 رو که از روی درایو کنسول نصب کرده بودم detect کنه!

اگه روی فولدر اصلی fifa 18 در xexmenu گزینه patchxex رو بزنم امکان داره fsd بازی رو detect کنه؟
----- ارسال های ادغام شده -----
یه نکته ای که الان متوجه شدم اینه که در داشبورد کنسول و بخش my games بازی fifa 18 تنها بازیی هست که علامتش یه کنترلر در کنار فلشی به سمت پایین هست.

نمیدونم ربطی داره یا نه ولی resident evil 0 hd remaster که بصورت اکسترکت نصب شده و در داشبورد کنسول نمیاد در fsd میاد اما fifa 18 نه!
پاسخ
لطفا جستجو کنید، در بین پست های این تاپیک و احتمالا تاپیک های دیگر مطرح شده

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
xm360 هم الان دیدم که fifa 18 رو detect نمیکنه!

nxe2god رو الان نصب کنم و پچش کنم تاثیری داره؟

با nxe2god پچش کردم الان هم xm360 بازی رو detect کرد هم fsd.
پاسخ
بله برای استفاده روی جیتگ بهتره تمام بازی های دیسکی رو پچ/گاد کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
پاسخ
الان خونه اینترنت نداره میتونم همونطور که گوشی رو برای لپتاپ هات اسپات میکنم برای ۳۶۰ هم هات اسپات کنم؟ (برای دانلود کاور بازیها در fsd)

یا اگه بدون آداپتور امکان وایرلس نداره با کابل لن به لپ تاپ وصلش کنم؟ بعدش چیکار کنم؟
پاسخ
از پست شماره 92 تا 104 تاپیک زیر رو مطالعه کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
پاسخ
fsd به اینترنت وصله ولی artwork دانلود نمیکنه.

چیا رو باید کجاها وارد کنم؟
پاسخ
livestrong رو disabled کردم درست شد.

لازم هست دوباره enabled کنم؟
پاسخ