هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برداشتن برد jtag. و قرار دادن برد ltu
سلام.
من میخوام برد jtag دستگاه رو بردارم و برد ltu قرار بدم که بتونم لایو بازی کنم.
ناند اورجينال کنسولم بن شده. من راهی دارم؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
من از Aug 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( Trunks )
پاسخ
سلام
چون ناند اصلی بن شده ... احتمالا در حالت اورجینال با تغییر ناند نیز کنسول درست کار نکنه.
بهتره فعلا با تغییر kv استفاده کنید. و یا با یک کنسول ساده تعویض کنید کنسولتان را.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Trunks
پاسخ
هر دفعه که kv رو عوض میکنم کمتر 1 هفته بن میشم. فایده نداره.
میتونم مادربرد رو عوض کنم؟ هزینش چه قدر میشه؟
پاسخ
برای مادربرد قیمت ندارم. ولی جهت پیشگیری از برخی مشکلات بهتر هست کنسول فعلی رو بفروشید و یک کنسول غیرجیتگ تهیه کنید.
(زمان خرید نیز تاکید کنید که برای چه استفاده ای می خواهید!)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
یک سوال دیگه هم داشتم.

من با کنسول فعلی وقتی با تغییر kv لایو میرفتم. یک سری game content برای gta v دانلود کردم. میتونم به کنسول بعدی منتقل کنم از لحاظ بن شدن مشکلی نداره؟
پاسخ
بستگی داره به این که آیا به صورت نرمال روی هارد جیتگ ذخیره شده یا خیر.
ولی به هیچ عنوان ریسک نکنید روی کنسول جدید ... همچنین کانتنت های GTA V همگی رایگان هستن و در کل حدود 500 مگابایت هست که بهتره دوباره دانلود کنید و ریسک نکنید.

• Trunks
پاسخ
ممنون از پاسختون یعنی حتی پروفايل قبلی هم انتقال ندم؟
من هم از جایی برای تعویض مادربورد و قرار دادن برد ltu پرسیدم گفت هزینش 400 تومن میشه و اصلا نمیصرفه براتون
پاسخ
برای پروفایل اگه خود پروفایل بن نشده میتونید استفاده کنید ولی باز مقدار کمی ریسک داره.
از نظر برخی ناسازگاری ها در درایو اسلیم ... تعویض برد ارزش نداره و تعویض کامل کنسول با صرفه تر باید باشه.

• Trunks
پاسخ
وقتی کنسول جدید رو گرفتم آی پی اینترنت رو هم عوض کنم؟
یعنی ممکنه ماکروسافت با شناسایی آی پی این کنسول جدید رو هم بن کنه؟ یعنی متوجه بشه قبلش من با کنسول جیتگ بالا اومدم؟ البته یک پروفايل لایو جدید ایجاد کنم

در کل برای بازی در شبکه لایو با کنسول کپی خور معمولی چه مواردی رو رعایت کنم؟
پاسخ
معمولا آی پی ها با خاموش روشن شدن مودم تغییر پیدا میکنن ... مگر اینکه با هزینه اضافی آی پی ثابت تهیه کرده باشین.

بهتره در محیط آنلاین از بازی های برنرمکس و تا حد امکان پچ شده استفاده کنید.
و بازی رو یکی دو روز بعد از عرضه جهانی درون کنسول قرار بدید. چون نسخه کپی معمولا یک ماه تا یک هفته زودتر در دسترس قرار میگیره!

پاسخ