هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک و معرفی بازی
درود

دوستان من چند تا مشکل دارم

من مثل شما دوستان حرفه ای نیستم بخاطر کارم وقت نمیکنم دنبال بازیا باشم اخبارش چی امده یا نیامده

الان چند وقت بازی نخریدم اصلا نمیدونم چی امده کدوما واقعا قشنگ دنیا دست کی [عکس: thumb_no.gif]

اخرین بازی که گرفتم تموم کردم البته بتمن خیلی اشغال بود (مزخرف)تمومش نکردم

gtia v

hitman

batman

The Last of Us

Beyond

God of War Ascension

تو بازیا ها جدید چی امده که ارزش دارن بهم معرفی کنید؟؟ی بازی ماشین توپم میخام ریوالز ریختم که خیلی مسخره بود تکراری!!

الان هم کنسول 4.46 ولی نمیدونم راجرو یا ریباک!!!فقط وقتی روشن میشه مینویسه کپی خور به نظرتون الان من چی؟؟

نمیدونم اپدیت کنم به 4.55 یا ن؟؟؟من اهل انلاین نیستم ک بترسم از بن شدن کنسول

واسه این کار هم میدم بیرون چون میترسم کنسول داغون کنم خرج بذار دستم از این بابت مشکلی ندارم

ممنون از راهنمایی شما رفقا گل[عکس: biggrin2.gif]
خیلی وقت راهم گم کرد
پاسخ
سلام
فکر کنم از اون زمان بازی های زیر منتشر شدن:
Abyss Odyssey
MouseCraft
The Wolf Among Us Episode 5
Constant C
Valiant Hearts The Great War
Sniper Elite III
GRID Autosport
Enemy Front
با همین فیمور کنونی احتمالا همه اجرا بشن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • rezaarmin
پاسخ
یکی گفت فقط مولتی من اپدیت باشه مشکلی نداره بازی 4.55 باشه خودش فیکس میکنه برات حالا درست و غلطش نمیدونم ادمین جان؟؟!!
خیلی وقت راهم گم کرد
پاسخ
(2014-07-17, 22:19)rezaarmin نقل قول به نقل از ->یکی گفت فقط مولتی من اپدیت باشه مشکلی نداره بازی 4.55 باشه خودش فیکس میکنه برات حالا درست و غلطش نمیدونم ادمین جان؟؟!!
با مولتی‌من شما فکر کنم اجرا بشن همگی فعلا نیاز به آپدیت نیست. معمولا اکثر بازی هایی که برای دانلود قرار میگیرن برای 3.55 پچ شده اند و بدون مشکل روی کنسول شما نیز اجرا میشن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2014-07-17, 22:44)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-07-17, 22:19)rezaarmin نقل قول به نقل از ->یکی گفت فقط مولتی من اپدیت باشه مشکلی نداره بازی 4.55 باشه خودش فیکس میکنه برات حالا درست و غلطش نمیدونم ادمین جان؟؟!!
با مولتی‌من شما فکر کنم اجرا بشن همگی فعلا نیاز به آپدیت نیست. معمولا اکثر بازی هایی که برای دانلود قرار میگیرن برای 3.55 پچ شده اند و بدون مشکل روی کنسول شما نیز اجرا میشن.
ادمین جان من سر بازی ریوالز مشکل داشتم بازی بالا نمیامد منتظر موندم تا فیکس پایین تر امده جاش با فیس خود بازی عوض کردم تا بالا امد!!!!
اینجوری نیست که بازی بدون مشکل بالا بیاد متاسفانه
خیلی وقت راهم گم کرد
پاسخ
(2014-07-17, 23:01)rezaarmin نقل قول به نقل از ->ادمین جان من سر بازی ریوالز مشکل داشتم بازی بالا نمیامد منتظر موندم تا فیکس پایین تر امده جاش با فیس خود بازی عوض کردم تا بالا امد!!!!
اینجوری نیست که بازی بدون مشکل بالا بیاد متاسفانه
ممکنه توی تعداد کمی از بازی ها نیاز به فیکس مجدد باشه اکثرا اجرا میشن.

• rezaarmin
پاسخ
سلام

دوستان امروز رفتم دادم بیرون کنسول رو اپدیت کرد به راجرو 4.55 مولتی هم اپدیت شد

گرندتریزمو6 هم دادم ریخت ولی وقتی کنسول اوردم منزل از تو مولتی من زدم که مثل همیشه اجرا بشه دیدم ی سری اطلاعات داره میریزه!!!!

قبلا همچین چیزی اتفاق نیفتاده بود من بدون این که بخونم باعجه کنسول خاموش کردم از ترس پریدن هک کنسول

ولی فکر کن داشته دیتا بازی میریخته من بی خودی ترسیدم حالا مشکلم این که
بازی اجرا نمیشه هیچ پیغامی هم کنسول نمیده وقتی میزنی که بازی اجرا بشه ی
چند بار صفحه تاریک میشه بعدش برمیگردی داخل صفحه اصلی کنسول حالا چکارش
کنم؟؟؟؟ [عکس: unsure.gif]

ممنونم از راهنمایی شما عزیزان
خیلی وقت راهم گم کرد
پاسخ
(2014-07-20, 21:24)rezaarmin نقل قول به نقل از ->بازی اجرا نمیشه هیچ پیغامی هم کنسول نمیده وقتی میزنی که بازی اجرا بشه ی
چند بار صفحه تاریک میشه بعدش برمیگردی داخل صفحه اصلی کنسول
فقط این بازی اینطوری میشه یا همه بازی ها؟
اگه فقط گرن توریزمو باشه احتمالا باید اون فایل های ناقص رو در محلی که نصب شدن پیدا کنید و حذفشان کنید و بعد احتمالا نیاز باشه که بازی رو دوباره براتون بریزن.

• rezaarmin
پاسخ
خب مشکلم حل کردم جوابش میذارم شاید به درد کسی خورد

1- تو قسمت گیم روی xmb دیتا بازی پاک کنید اگه ریخته شود بود چیزی از اون بازی

2- بازی از روی هارد اکسترنال به هارد اصلی کپی کنید

خلاص
خیلی وقت راهم گم کرد
  • Admin
پاسخ
(2014-07-22, 01:17)rezaarmin نقل قول به نقل از ->2- بازی از روی هارد اکسترنال به هارد اصلی کپی کنید
البته اکثرا از روی هارد اکسترنال هم اجرا میشن فقط نیاز دارن که مولتی‌من دیتای مورد نیاز رو به هارد داخلی کپی کنه.

• rezaarmin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان