هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپدیت xbox360 ازطریق اینترنت
سلام دوستان
وقتی میخوام به اینترنت وصل کنم xbox
360 را همه ی گزینه ها را پر میکند وقتی میخواهد اینترنت به xbox live
وصل شود اخطار میدهد و میگوید باید update کنی دستگاه را من yes را میزنم
ولی اخطار میدهد
پاسخ
دوست عزیز در این قسمت پاسخ این سوالتان درج شده:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

(همچنین یک سوال تکراری را در تاپیک های مختلف ارسال کرده بودید)
اگر قوانین را رعایت نکنید مجبور به مسدود کردن حساب کاربری شما خواهم شد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین

من میخواستم دستگاهم رو اپدیت کنم که بازیهای جدید رو بخونه ولی با اینکه اپدیت کردم بازی رو باز نمیخونه پیغام exp..... میده اخرین اپدیت هم ریختم رو دستگاه 17502 یکی از دوستان گفت یه ورژن قدیمی تر بریز شاید درست شه حالا سوال من اینجاست چی جوری ورژن قدیمتر بریزم با روش معمولی که نشد راهنمایی میکنید ؟ ممنون میشم
پاسخ
(2016-10-19, 17:47)dishdish نقل قول به نقل از ->یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین

من میخواستم دستگاهم رو اپدیت کنم که بازیهای جدید رو بخونه ولی با اینکه اپدیت کردم بازی رو باز نمیخونه پیغام exp..... میده اخرین اپدیت هم ریختم رو دستگاه 17502 یکی از دوستان گفت یه ورژن قدیمی تر بریز شاید درست شه حالا سوال من اینجاست چی جوری ورژن قدیمتر بریزم با روش معمولی که نشد راهنمایی میکنید ؟ ممنون میشم

نسخه قبلی را نمی توانید نصب کنید
آخرین کاستوم فریمور بر روی درایو نصب باشه یا نصب شه نباید مشکلی باشه مگر خراب بودن دیسک بازی.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
ممنون ولی 2 تا بازی امتحان کردم ولی خیلی راحت مثلا فیفا 12 رو بالا میاره اینم میدونم دستگاهم lt3 هست قبلا فیفا 13 هم باهاش بازی میکردم

امکان داره کلا از لنز باشه ؟ اخه فیفا 12 اجرا میکنه اگه مشکل لنز داشت میفهمیدم
پاسخ
(2016-10-19, 18:06)dishdish نقل قول به نقل از ->ممنون ولی 2 تا بازی امتحان کردم ولی خیلی راحت مثلا فیفا 12 رو بالا میاره اینم میدونم دستگاهم lt3  هست قبلا فیفا 13 هم باهاش بازی میکردم

امکان داره کلا از لنز باشه ؟ اخه فیفا 12 اجرا میکنه اگه مشکل لنز داشت میفهمیدم

اگه مطمئن هستید که LT+3.0 نصب هست، یا از لنز هست یا دیسک برخی بازی ها ایراد داره و یا اینکه بازی هایی که اجرا نمیشن برای پچ LT2 هستن و باید مجدد برای LT3 نیز تهیه کنید

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • dishdish
پاسخ