هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هک xbox 360 برای مبتدی
با سلام خدمت دوستان عزیز .
من یک دستگاه xbox 360 و یک دستگاه ps3 دارم که متاسفانه نتونستم هیچکدوم رو هک کنم به دلیل اینکه جایی ندیدم که از پایه توضیح داده باشند.
ایران زندگی نمیکنم و مطمئنا تا الان این دستگاه ها هک نشده! و اینجا هم خیلی بازی ها گرون هستش !!!
در صورت امکان لطفا توضیح بدید برای هک xbox 360 و رایت بازی کپی و اجرای اون از پایه چه اطلاعاتی لازم هست؟
ممنون.
پاسخ
سلام
مدل دقیق کنسول xbox 360 چی هست؟ و دارای چه ورژن داشبرد و کدام درایو رو داره؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2015-07-16, 12:04)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
مدل دقیق کنسول xbox 360 چی هست؟ و دارای چه ورژن داشبرد و کدام درایو رو داره؟
با تشگر از پاسخ شما. 360 معمولی هست. اینجوری که از خواندن مطالب فهمیدم درایو سامسونگ هست. ورژن رو نمیدونم چطور پیدا کنم!!!
پاسخ
آموزش: نصب LT برای درایو سامسونگ Xbox360

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
ممنون از راهنماییتون. با این اوصاف این کار اینجا انجام نشدنیه!!! چون نیاز به کامپیوتر و لوازم داره!
باید برم دنبال هک ps3 .
پاسخ
(2015-07-17, 17:10)esi.mowri نقل قول به نقل از ->ممنون از راهنماییتون. با این اوصاف این کار اینجا انجام نشدنیه!!! چون نیاز به کامپیوتر و لوازم داره!
باید برم دنبال هک ps3 .
خواهش میکنم.
یعنی شهری که شما در اون زندگی میکنید کامپیوتر وجود نداره؟ ولی بدون کامپیوتر که نمیشه. هم کپی خور یا دانگرید کنسول و هم کپی یا پچ و دانلود بازی ها هم سیستم نیاز داره !

پاسخ
سلام. من ایکس باکس اسلیم. دارم مشکلم اینه بعضی بازی ها. رو اجرا میکنه بعضی ها رو نه. اونهای که اجرا نمیکنه نصب میکنه اما. واسه بازی کردن از سی دی ایراد میگیره. میگن باید lt3 بشه. چیکار. کنم. واقعا گیر کردم
پاسخ
سلام. نصب شدن زیاد مهم نیست، اگه وقتی که نصب نمی کنید بدون مشکل اجرا کنه مشکل احتمالا از دیسک هست.
اگه هم در حالت نصب و هم بدون نصب کردن اجرا نکنه احتمالا کنسولتون LT+3.0 نصب نشده.

پاسخ