هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش ساخت ترینر بازیهای xbox 360
با تشکر در صورت امکان لطف کنید اگر اموزشی هست بزارید
پاسخ
برای ساخت ترینر باید برنامه نویسی بلد باشید، بهترین راه استفاده از ترینر های آماده است.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
اها پس اینطور فکر میکردم مثل بازیهای ps3 با چند تا برنامه میشه ایبوت بازی رو دستکاری کرد تا واسش فایل pkg ساخت
پاسخ
تا جایی که میدونم، ترینر فایل های در حال اجرای بازی بر روی رم رو دستکاری میکنه و اصولا هر تغییری باید بسته به هر بازی متفاوت باشه.
البته ممکنه نرم افزاری هم ساخته باشن که برخی بازی ها رو بتونه انجام بده ولی من که ندیدم تا به حال.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • demongame
پاسخ
این یک آموزش جامع هست :
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
در مورد ساخت ترینر
به نظر خودم بیخیال بشی بهتره . D:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
  • demongame
پاسخ
(2015-01-26, 22:46)navsan نقل قول به نقل از ->این یک آموزش جامع هست :
در مورد ساخت ترینر
به نظر خودم بیخیال بشی بهتره . D:
دمت گرم اره بابا واسه ما که انگلیسی مونم نابوده راه نداره
پاسخ
بله پروسه اش یکم طولانی است، خود بازی رو می توانید به جای انجام این کارها کامل کنید Smile

• demongame
پاسخ
سلام .می خواستم یه سوال کنم کنسوله xbox من gtag نشده.
می شه از trainer استفاده کنم؟ برای استفاده کسایی که تاپیک گذاشته بودن می گفتن باید تو hard کنسول یه فایل درست کنید و trainer رو اونجا بزاری اما نمی شه که تو
کنسول فایل ایجاد کرد و وقتی هم فلش بزاری تو کنسول میگه باید یه فضا برای مقدار حجمی که می خوای انتخاب کنی یا همه ی فضای فلشو به xbox اختتاص بدی.

راستی برای ps3 باید چی کار کنم trainer برای بازی های ps3 اینجا نمی ذارن؟ البته خوبی ps3 اینه که یه صفحه داره مثل desktop کامپیوتر و تو playstation میشه فایل ها رو از فلش pasteکرد.
ممنون میشم جواب بدید.
پاسخ
سلام
خودم استفاده نمی کنم ولی از آنجایی که فایل ترینر ها .xex هست ... حتما باید کنسول Jtag شده باشه که بتونید فعال و استفاده کنید.
مشکل در انتقال فایل ها وجود نداره ولی انتقال بدید هم کنسول عادی فایل رو اصلا اجرا نمیکنه!
(باز اگه کسی روش خاصی بلده راهنمایی کنه)

در مورد PS3 اطلاع ندارم اگه ترینر داشته باشه درخواست بدید یک بخشی ایجاد میکنم کاربران قرار بدن. البته برای اون هم باید کنسولتان کپی خور باشه. (کاستوم فریمور)

• demongame، fall
پاسخ
ممنون از سایت عالی تون.
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
راستی اگه کنسولمو jtag کنم دیگه نمی تونم online بازی کنم و مایکروسافت ban می کنه منو؟
پاسخ